PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME YÖNTEMLERİ

Partikül filtresinin birçok farklı yöntemle temizlemek mümkündür ; yüksek ısıyla, jenerasyonla, çeşitli kimyasallarla, sökülerek veya sökülmeden.Aracınız için uygun temizleme yöntemini uzman ekipman ve kadromuzla PROFESYONEL olarak yapıyoruz.

 

Sizin için profesyonel kazançlı ve karlı  olan temizleme yöntemi sadece DOKTOR PARTİKÜL !

 

1.İşlem  ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZ!

 

Servisimize Partikül filtresi uyarısı, ikazı, ve lambası yanan yada partikül filtresinde sıkıntı olduğu düşünülen araç geldiğinde ilk önce Bilgisarlı Arıza Tespiti yapılarak sistem değerleri okunur.Partikül filtresi birçok şistemle beraber çalıştığı için bağlantılı olan ;sıcaklık,basıç müşürleri, turbo, egr,enjektör gibi parçaların çalışması mekanik ve elektronik ustalarımız tarafından kontrol edildikten sonra kurum miktarı okunur.Kurum miktarına göre temizleme işlemi yapılmaktadır.

 

2.İşlem PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLİĞİ

 

Profesyonel temizleme cihazımız  ve ALMAN ürünü kimyasal ile partikül filtresindeki kurumları kimyasal ile birlikte reaksiyona sokarak katı şekildeki kurumları ve zerreleri gevşetip ve yüksek ısıya getirerek eksoz çıkışından yaklaşık 300 C de buharlaştırarak  yok ediyoruz.

 

3.İşlem JENERASYON VE SON KONTROL

 

Tekrar bilgisyarlı test yapılıp değerler kontrol edildikten sonra aracınızın partikül filtresine jenerasyonu yapılır. Kurumlar yok edildikten sonra yol testine çıkılır aracın performansı ve yakıt sarfiyatı ölçülür.arac kullanılmaya hazır durumda.

Ankara Renault Servis Ankara Renault Özel Servis
Eskişehir Web Tasarım